Patrycja Powierża

Ze sportem związana od najmłodszych lat, od 6 lat instruktorka fitness oraz zumby. Pole dance bardzo szybko stał się jej ulubioną formą zajęć, dlatego postanowiła zostać instruktorem i zarażać innych pasją do tego sportu.

Na zajęciach duży nacisk stawia na technikę i poprawne wykonywanie figur oraz porządny stretching.

Anita Werbanowska

Miłośniczka tańca od najmłodszych lat. Pierwszą styczność z „rurką” miałam w 2012 i od razu się w niej zakochała. Studentka Warszawskiego  Uniwersytetu Medycznego. Miłością do tańca i muzyki wypełnia każdy dzień, dlatego swoją pasją do „rurki” pragnie zarażać innych.

Róża Grochowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyplomowana instruktorka gimnastyki artystycznej. Przez 14 lat była zawodniczką klubu UKS Pałac Młodzieży Warszawa. Zdobywczyni klasy mistrzowskiej w gimnastyce artystycznej oraz wielu sportowych sukcesów, wielokrotnie stawała na podium na Mistrzostwach Warszawy, Mazowsza oraz turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych a najważniejszym dla niej osiągnięciem jest Mistrzostwo Polski w układach zbiorowych. Prowadzi zajęcia i warsztaty gimnastyczne, stretchingowe i taneczne. Pracuje zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Na co dzień poza prowadzeniem zajęć pracuje jako wizażystka.

Małgorzata Kalinowska

Poznała pole dance w 2014 r i była to miłość o pierwszych „zakwasów”. Poświęciła swoją prace w agencji reklamowej na rzecz rozwijania swojej pasji i dzielenia się nią z innymi. Ukończyła wiele kierunkowych szkoleń, aby wprowadzić Was w Świat pole dance na jak najwyższym poziomie.

Paulina Kościewicz

Pole dance trenuje od 2011 roku. Od pierwszych zajęć zakochał się w tym sporcie, który bardzo szybko stał się jej pasją.
Bycie instruktorem jest dla niej ogromnym wyzwaniem, a sukcesy kursantek dają ogromną satysfakcję i radość.
Jest laureatką I Pruszkowskiego Konkursu Pole Sport oraz zajęła 3 miejsce na V Mistrzostwach ESENSAI w kat. Open Solo.

Justyna Karska

Jestem dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności tanecznej. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako tancerka i instruktor tańca.
Tańczyła razem grupą Volt u boku takich gwiazd, jak Kate Ryan, Ewelina Lisowska, Margaret, Kamil Bednarek, Maryla Rodowicz czy Various Manx.
Jestem wykwalifikowanym instruktorem pole dance i od wielu lat pracuję w tym zawodzie do dziś. Do każdego uczestnika podchodzi indywidualnie, dzięki czemu szybko zyskuję sobie sympatię kursantów 🙂